Wiązki elektryczne

Bardzo istotne jest właściwe stosowanie wiązek elektrycznych do haków holowniczych. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem, który można w wielu przypadkach stosować są wiązki uniwersalne.
W zależności od zaawansowania elektryki samochodowej i potrzeb klienta posiadamy zestawy wiązek uniwersalnych z modułem i bez moduły, 7-pin i 13-pin.

Jednakże dla niektórych modeli samochodów, szczególnie tych wyposażonych w zaawansowane systemy elektroniczne i komputery stosowanie wiązek uniwersalnych może okazać się bardzo niebezpieczne (poza uszkodzeniem komputera może wystąpić nawet ryzyko pożaru). Dlatego firma Bosgaraż proponuje w pełni bezpieczne wiązki dedykowane, które są przygotowane dla każdego samochodu zgodnie ze specyfikacją producenta samochodu.

Zestawy wiązki elektrycznej

Dopełniając oferty w zakresie haków holowniczych oferujemy kompletne zestawy elektryczne. Zestawy elektryczne wyposażone są w wiązki przewodów elektrycznych o odpowiednich długościach, gniazda wtykowe, kości stykowe. Zestawy elektryczne projektowane są w taki sposób, by nie przeciążać instalacji elektrycznej samochodu, natomiast kości stykowe pasują do instalacji elektrycznej poszczególnych marek i modeli samochodów.

Akcesoria

Akcesoria haków holowniczych to wszelkiego rodzaju zaczepy holownicze do samochodów terenowych, dostawczych i innych pojazdów specjalnego przeznaczenia. Znaleźć tu można linki bezpieczeństwa, gniazda wtykowe 7 i 13 biegunowe, również typu Multicon, odkuwki haków o dużym uciągu, adaptory przejściowe oraz testery instalacji elektrycznej. Dostępne są również sprzęgi dyszli przyczep bagażowych i kempingowych.