Jak korzystać z katalogu Bosal

Niestety sam katalog Bosal nie jest aż tak intuicyjny i wiele osób ma problemy z doborem odpowiedniego tłumika, katalozatora, bagażnika do danego modelu samochodu. Dlatego tutaj wytłumaczymy krok po kroku jak korzystać z katalogu Bosal i jak znaleźć daną część w naszym sklepie.

Na początek otwieramy w nowym oknie miesjsce gdzie znajduje się katalog Bosal

 KATALOG BOSAL

1. Pierwsza strona katalogu z częściami firmy Bosal: (niestety włącza się wersja angielska). Jeśli chcemy zmienić na język polski w katalogu to należy przejść do p.2 

pierwsza strona katalogu Bosal

2. Aby wybrać odpowiedni język w jakim będziemy mogli przeglądać katalog Bosala w poszukiwaniu części wybieramy z górnego meni  MY Bosal -> Personal setting

Katalog Bosal wybór języka

3. Po naciśnięciu na w/w opcje w meni, możemy wybrać z rozwijanej listy odpowiedni Kraj oraz język w jakim będzie wyświetlał się Katalog Bosal, po wyborze naciskamy "OK"

katalog bosal jezyk polski

4. Wybieramy interesującą nas kategorię: Układy wydechowe Bosal, Haki holownicze Bosal, Inne produkty. My wybraliśmy układy wydechowe i szukanie wg marki samochodu jest to łatwiejsza forma jeśli nie znamy dokładnego numeru katalogowego naszego tłumika lub innej części układu wydechowego Bosal. Jeśli natomiast mają Państwo numer katalogowy to można wybrać drugą opcję z meni katalogu.

Układy wydechowe Bosal


5. Po przejściu do wyszukiwania po marce samochodu, uzupełniamy wszystkie wartości wpisując ręcznie bądź wybierając z meni. Po wpisaniu naszego pojazdu w odpowiednie miejsca katalogu naciskamy szukaj. 

Układy wydechowe C4 Picasso


6. Teraz po po prawej stronie w tabeli wyniki otrzymujemy wszystkie możliwości. Nas najbardziej interesuje konkretnie model C4 Picasso 2.0 Disel 2010 rocznik, dlatego patrzymy i naciskamy ten samym dole przy roku produkcji "pokaż wszystkie 1". 

Katalog bosal wynik wyszukiwania C4 Picasso


7. Otrzymujemy listę układów wydechowych Bosal dla naszego auta. 

układ wydechowy bosal


8. Wybieramy odpowiedni układ naciskając na napis "Wybierz"

lista układów Bosal dla C4 Picasso


9. Teraz pozostaje nam już wybrać interesującą nas część np: Tłumik tylny o numerze 135-083 i wpisać goten numer w wyszukiwarkę sklepu

tłumik tylny bosal c4 picasso

Jeśli w wynikach takiego tłumika nie ma to nie należy się martiwć tylko proszę o napisanie na email biuro@bosgaraz.pl lub prosimy o telefon 784 919 003. Po przekazaniu numeru katalogowego tłumika lub innej części dobranej z katalogu, nasi pracownicy znajdą ten element i poinformują na kiedy będzie mógł być dostępny w sklepie dla zainteresowanego klienta.